«ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – СВІДОМИЙ ВИБІР КРАЩИХ»

НА ПОСАДАХ РЯДОВОГО, СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ

(для військовозобов'язаних та цивільних громадян)

Контракт – письмова угода, що укладається між громадянином і державою, від імені якої виступає міністерство оборони України, для встановлення правових відносин між сторонами під час проходження військової служби.

СТРОКИ КОНТРАКТУ

Перший контракт про проходження військової служби укладається:

• на 3 роки – для осіб рядового складу;
  • від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
  • від 1 до 10 років – під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більш ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі;
  • на 6 місяців – для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.

ВІК ПРИЙНЯТТЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 55 років (мирний час), які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

У особливий період – від 18 до 60 років.

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Гідне щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом:

• Сухопутні війська – від 10 000 грн.;
  • Десантно-штурмові війська – від 11 000 грн.;
  • Сили спеціальних операцій – від 12 000 грн.

Виплачується щомісячна грошова винагорода, для військовослужбовців, які приймають участь в ООС (6 500 грн. та 17 000 грн.).

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах:

• Особам рядового складу – від 19 000 грн.;
  • Особам сержантського і старшинського складу – від 21 400 грн.;
  • Особам офіцерського складу – від 23 800 грн.

Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.

Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань.

БЕЗКОШТОВНА ОСВІТА

Після укладення другого контракту – право отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави.

РОЗМІР ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Значно вищий, ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).

СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ

• Безоплатне забезпечення речовим майном;
  • Харчування за рахунок держави (в ППД – обід, в зоні проведення ООС, полігон – триразове харчування);
  • Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.
  • Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей;
  • Виплата грошової компенсації за піднайом житла.

Головна і основна перевага військової служби за контрактом в першу чергу в мотивації і бажанні людини бути військовим. Тобто – в усвідомленому виборі, який робить людина, вибираючи професію військового – захищати свою Батьківщину – Україну.

У той час, коли багато кваліфікованих фахівців не можуть знайти собі роботу в цивільному житті, не можуть реалізувати себе, гідно утримувати сім'ю, армія сьогодні відкриває для вас величезний спектр можливостей: і моральних, і матеріальних, і кар'єрних.

За детальною інформацією звертатися до відділення рекрутингу та комплектування Ніжинського РТЦК та СП за адресою: м. Ніжин, вул. Редькінська, 6, кабінет №3, або за телефоном: (04631)7 18 21.