Тривають  роботи по капітальному ремонту зовнішньої покрівлі даху Талалївського ЗЗСО, які були розпочаті у жовтні 2021 року.

На виконання даних робіт у 2021 році профінансовано 2300,0 тис. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку територій та 193,2 тис. грн. з місцевого бюджету.

У бюджеті Талалаївської сільської ради на 2022 рік на закінчення робіт по капітальному ремонту даху передбачено 1195,0 тис. грн.

Талалаївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області стала засновником Талалаївського закладу загальної середньої освіти відповідно до рішення третьої сесії восьмого скликання від 29.01.2021 №ІІІ-07/VІІІ, відразу розпочавши роботи щодо приведення об’єкта у відповідність до вимог сьогодення. За рахунок коштів місцевого бюджету влітку 2021 року виконані роботи з часткової заміни вікон на енергозберігаючі (замінено 37 вікон на загальну суму 297,8 тис. грн.).