18 червня жителька села Безуглівка Любов Яківна Ярмоленко святкувала 100-річний ювілей.

Щоб привітати ювілярку, до її оселі завітали керуючий справами виконавчого комітету Талалаївської сільської ради Марія Носенко, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Любов Процько, представники районної адміністрації Людмила Желада та Людмила Занько. Велика родина - дві доньки, четверо внуків та 10 правнуків вітали усміхнену жіночку, яка не забуває дякувати за свою щасливу старість улюбленому зятю Миколі.

Гості вручили Любові Яківні подарунки та квіти, висловили жінці слова вдячності, шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, внукам та правнукам.