12 серпня 2022 року в приміщенні Будинку культури Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відбулося навчання із BLS (Базової підтримки життя) та Зупинки кровотеч.

Парамедики продемонстрували, як правильно діяти в екстремальних ситуаціях (при втраті свідомості, проведення базової серцево-легеневої реанімації) та надавати догоспітальну допомогу (при непрохідності дихальних шляхів унаслідок потрапляння стороннього тіла, при епілепсії, при утопленні, при пораненні грудної клітини). Також розглянули види кровотеч, показали засоби зупинки критичної кровотечі, техніку накладання джгуту-турнікету, тиснучої пов’язки, специфіку тампонування рани.

До тренінгу долучилися працівники відділу освіти та педагогічні працівники закладів освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області. Учасники отримали масу незабутніх уражень та необхідні базові знання при наданні першої медичної допомоги, без якої не обійтися в умовах воєнного стану.

Висловлюємо щиру подяку організаторам тренінгу за детальне поінформування та наочну демонстрацію способів надання першої невідкладної допомоги в  екстремальних ситуаціях, що на сьогодні набуло надважливого значення.