З нагоди 31-ї річниці  Незалежності України в Талалаївській територіальній громаді  вшанували пам’ять загиблих  Героїв, які віддали  своє життя  за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави у війни з багатолітнім ворогом -росією .

Представники сільської ради на чолі з головою Людмилою Андрусенко поклали квіти до могил Віктора Орленка, Яніса Лупікса, Станіслава Перевери, Миколи Кононова.

«Незалежність – слово тихе, але громом гримить із сивих століть і пробиває тюремні мури, й не дає заснути у дні сьогоднішньому. Не одне покоління кращих синів та дочок клали своє життя до ніг рідної неньки України, заради її спокою, її мирного існування, її свободи та незалежності. Тому згадаймо у наших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі. У жалобі схилимо голови»,  звернулася Людмила Андрусенко до жителів громади.