24 серпня 2022 року на базі Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Ніжинського РВП ГУНС Юлією Помазан була проведена нарада щодо організації акції «Крокуємо до школи безпечно», в якій взяли участь Людмила Андрусенко, Талалаївський сільський голова, Оксана Ляшенко, начальник відділу освіти, Любов Процько, головний спеціаліст соціального захисту населення, та спеціалісти відділу освіти.

Під час наради обговорювалися питання привернення уваги громадськості до якісного здобуття освіти дітьми, які виховуються в сім’ях, що постраждали внаслідок воєнної агресії російської федерації та опинилися в складних життєвих обставинах.

У результаті було прийнято рішення про залучення до благодійної діяльності населення Талалаївської сільської громади та волонтерів до співпраці під час реалізації акції.