Шановні бібліотекарі Талалаївської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров'я, щастя, родинного затишку, миру, благополуччя, вдячних читачів та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

З повагою і щирими вітаннями, відділ культури, сім’ї, молоді та спорту.