Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності: вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Міжнародний день похилого віку є символом єдності і спадкоємності поколінь.

Люди поважного віку - це скарб нації, джерело народної мудрості. Дбайливе ставлення до старшого покоління - загальнодержавна справа.

Сьогодні напередодні свята працівники відділу соціального захисту населення від імені сільського голови Людмили Андрусенко, виконавчого комітету та депутатського корпусу привітали найстаріших жителів сіл нашої громади: Хомич Парасковію Федорівну, Максюту Варвару Гнатівну, Жовнер Марію Іванівну, Полішка Івана Федоровича, Ярмоленко Любов Яківну, Лавріненко Тетяну Марківну, Філоненка Володимиар Макаровича, Куник Парасковію Петрівну, Шевченка Володимира Андрійовича, Саєнко Катерину Іванівну, Дехтяренко Надію Андріївну, Тупу Тетяну Сергіївну , Овдієнко Софію Іванівну, Смілик Марію Марківну, Переверу Олександра Олексійовича, Сутулу Миколу Кириловича. Побажали їм  міцного здоров’я, бадьорості духу, уваги і турботи рідних і близьких. Довгих і щасливих років життя, миру, добра і благополуччя.