Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Прийміть щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Ми живемо в непростий час і сьогодні кожному із вас доводиться не лише виконувати свої безпосередні обов’язки, а й допомагати військовим, пораненим, переселенцям, займатися волонтерством та надавати психологічну допомогу знедоленим. Ви завжди поряд, щодня, щогодини я відчуваю вашу допомогу та підтримку. За що щиро вдячна усім і кожному.

На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову громади. Але й у воєнний час наша громада змінюється і вірю, що настануть часи, коли ми зможемо працювати на повну потужність, щоб наш рідний край став ще кращим та комфортнішим для життя.

Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я та Божого благословення!

Миру нам після Перемоги над московським злом!

Слава Україні💙💛