З метою дотримання вимог чинного законодавства та посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти 18 травня 2023 року в Кропивнянській гімназії було відкрито «Клас безпеки» за участі начальника фінансового відділу Талалаївської сільської ради Ніжинського району Андрія Дудки, головного спеціаліста відділу освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Людмили Івашко, заступника начальника Управління-начальника Відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС у Чернігівській області підполковника служби цивільного захисту Назарія Бобошка, голови Ніжинської районної організації ТОВ Червоний Хрест Єлизавети Саєнко.

Під керівництвом директора гімназії Наталії Гусєвої над створенням тематичного освітнього простору працював увесь колектив закладу загальної середньої освіти. «Клас безпеки» презентувала вчитель біології та хімії Ірина Войцехович. Клас поділений на навчальні зони (пожежної безпеки, мінної безпеки, домедичної допомоги, безпеки дорожнього руху) та оснащений необхідним інвентарем. Діти різних вікових груп зможуть теоретично й практично в ігровій формі навчатися основам пожежної та протимінної безпеки, правилам надання домедичної допомоги та правилам дорожнього руху, а для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку створений ігровий куточок. Сьогодні начальник відділу організації профілактичної роботи та цивільного захисту Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Андрій Дудкевич уперше в цьому класі провів навчання щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Гості презентували закладу освіти цінні подарунки на згадку про важливу та актуальну подію.