Завдяки кропіткій та злагодженій роботі колективу закладу, діти зможуть знайомитись з правилами безпечного життя, отримувати навички цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

На відкритті класу безпеки були присутні шановані гості: голова Талалаївської сільської ради Андрусенко Людмила, заступник начальника Управління - начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій Ніжинського району управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Назарій Бобошко, голова Ніжинської районної організації ТОВ Червоний Хрест Саєнко Єлизавета, начальник відділу організації профілактичної роботи та цивільного захисту Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Андрій Дудкевич, головний спеціаліст відділу освіти Талалаївської сільської ради Людмила Івашко, старший інспектор відділу освіти Талалаївської сільської ради Ірина Войцехович, начальник фінансового відділу Талалаївської сільської ради Андрій Дудка, начальник бухгалтерського обліку та звітності Людмила Циба, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Сергій Ярмоленко, фотокоресподент газети "Ніжинський вісник" Олександр Василенко.

Здобувачі освіти для присутніх провели екскурсію по зонах безпеки, що облаштовані в класі, продемонстрували наявні інформаційні, дидактичні матеріали.

Андрій Дудкевич провів цікаве навчання, щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Здобувачі освіти мали змогу задати запитання та отримати кваліфіковані відповіді.

Від організації Червоного Хреста Безуглівський ліцей отримав цінні подарунки.

Щиро дякуємо усім хто доклав зусиль до створення інтерактивного класу безпеки!

Катерина Резвін, директор Безуглівського ліцею.