Фото без опису

Перед повномасштабним вторгненням чернігівець Ігор Волков займався професійним пранням та чищенням килимів. Після звільнення Чернігівщини від окупантів відновив діяльність і попри воєнні ризики працює та розвиває свій бізнес. Залучити додаткові кошти на розвиток допомогла грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

«Я довго вивчав цю сферу діяльності, досвід роботи інших і дійшов висновку, що прання і чищення килимів – затребувана послуга, - розповідає підприємець. - Думав, що килими відходять у минуле і був здивований тим, наскільки вони популярні. Це - річ, яка є практично в кожній оселі. Ними користуються люди різного віку, статку, уподобань. У процесі експлуатації килим темніє, забруднюється, з’являються плями, запахи. Усунути ці неприємності просто: своєчасна чистка або прання допомагає позбутися від усіх «багатств», зібраних килимом. Щоб бути впевненим, що ваша улюблена річ не відправиться на звалище після невдалого прання, догляд краще довірити професіоналам. Адже набагато вигідніше і простіше заплатити за професійну чистку, ніж купувати новий килим».

Своїм клієнтам Ігор Волков пропонує прання та хiмчистку килимiв з вивезенням у цех та доставкою додому. Весь технологічний процес, починаючи від вибивання і до сушки та озонування, проводиться на професійному дороговартісному обладнанні з використанням спеціальних миючих засобів. Дещо з обладнання підприємець модернізував, багато чого купив самотужки, щось - за кошти мікрогранту, які отримав за програмою «Власна справа». За словами Ігоря, сучасне обладнання вкрай потрібне, бо завдяки йому вдалося досягти вищої якості і при цьому економії на основних складових (воді та електроенергії).

Однією з головних вимог для отримання мікрогранту є створення нових робочих місць. Підприємець уже працевлаштував двох працівників.

«Сподіваюся, що скоро буде перемога і можна буде реалізувати все задумане, - каже він. – Зараз продовжую ремонт. Планую розширювати бізнес. Хотілося б відкрити супутні напрями, наприклад, автомийку. Схвальні відгуки клієнтів мотивують та надихають на нові звершення».

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія прямо зараз https://is.gd/KT7RoW

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості