01 червня 2023 року до Дня захисту дітей у Талалаївському будинку культури відбулося свято «Майбутнє твориться сьогодні» 2023 р. , на якому були відзначені переможці, учасники конкурсів різних рівнів та педагогічних працівників закладів освіти.  На захід були запрошені педагоги, діти, батьки та мешканці громади.

Цього року переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стали Градобик Олег Олегович, учень 9 класу Кропивнянської гімназії, Градобик Максим Олександрович, учень 8 класу Ніжинської гімназії та Дудка Ілля Андрійович, учень  9 класу Безуглівського ліцею. За значні досягнення  ці учні отримали премію сільського голови.

Також заохочувальні премії та подяки сільського голови отримали педагоги, завдяки знанням та зусиллям яких діти стали переможцями та  учасниками цього конкурсу-захисту. Це - Світлана Лабузько, вчитель історії та правознавства Безуглівського ліцею, Оксана Зеленська, вчитель історії та правознавства Ніжинської гімназії,  Оксана Орел, вчитель біології і хімії Ніжинської гімназії, Інна Процько, директор Талалаївського ліцею, Тетяна Здоровець, практичний  психолог Талалаївського ліцею.

Людмила АНДРУСЕНКО, сільський голова, та Оксана ЛЯШЕНКО, начальник відділу освіти, цінним подарунками нагородили здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради – призерів та переможців Всеукраїнських конкурсів, виставок, акцій: Адаменка Сахона , Байдик Дарину, Близнюк Марію, Гречку Марію, Дудку Лук’яна, Єсипенко Юлію,  Оганяна Артьома, Самосват Марію, Саух Тетяну, Сірик Софію, Синяк Мар’яну, Струк Назара та Романа,  Топчій Дарію.

Батькам здобувачів освіти, переможців та призерів обласних, всеукраїнських конкурсів, виставок, акцій були оголошені Подяки.