Шановна громадо!

Сьогодні, 28 липня, ми відзначаємо День Української Державності.

Більше тисячі років тому видатний Київський князь Володимир Великий хрестив Київську Русь-Україну у водах древнього Дніпра.

Християнство з різних проукраїнських слов’янських племен створило єдиний український народ. Народ, який протягом тривалого часу продовжував свою державну традицію.

Тому маємо знати та пишатися досягненнями нашої країнини, шляху її становлення. Бо пишатися справді є чим. Є історія, яку ми маємопам’ятати і захищати.

Відзначаючи сьогоднішню дату, ми засвідчуємо повагу до свого минулого і сьогодення, до рідної землі, наших звичаїв та традицій. Повагу до видатних постатей, відомих представників національної еліти – борців за незалежність України, яку відстоювали українці всіх часів.
Тисячоліття за державну традицію боролися герої минулого. За незалежність сьогодні борються герої сучасності.
Вся українська нація боронить державу від ворога, який народився у мокшанських болотах відсталої окраїни Київської Русі. Попри намагання знищити наш народ та окупувати нашу землю — українська держава була, є і буде. Тому цей день є надважливим сьогодні і назавжди.

Зі святом Вас друзі! Зі святом Української державності!
Слава нашим захисникам!

Слава Україні!