17 серпня 2023 року за участі голови Талалаївської сільської ради відбулася нарада керівників закладів освіти громади щодо перевірки готовності закладів до нового 2023/2024 навчального року.

Людмила Михайлівна підвела підсумки роботи комісії в закладах та наголосила, що всі проблемні питання, які виникають, вирішувалися і будуть вирішуватися завжди за підтримки сільської ради.

Старший інспектор відділу освіти Ірина Войцехович детально проаналізувала всі виявлені під час об’їзду недоліки, шляхи й терміни їх усунення. Особливу увагу було приділено питанням неухильного дотримання чинних санітарних вимог та відповідності наявного фонду захисних споруд діючим нормативно-правовим актам в частині цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки.

Головою сільської ради та спеціалістами відділу освіти керівникам надані доручення, які необхідно виконати до 25 серпня 2023 року.