Любі діти, дорогі батьки та шановні педагоги!
Вітаємо всіх вас зі святом останнього дзвоника!
На жаль, свята нашого сьогодення мають  гіркий присмак війни!
Це особливий час для нашої неньки-України. Наша держава у війні з російським агресором  продовжує відстоювати  свою незалежність та суверенітет.
 На фасадах закладів загальної середньої освіти Талалаївської сільської територіальної громади вже встановлено 5   меморіальних дошок воїнам – землякам, які віддали своє життя за Україну, за нас з вами.

Сьогодні для випускників пролунав останній дзвоник, ви йдете у доросле життя. Зараз воно особливо буремне та тривожне, проте , ми впевнені, що кожен з вас займе гідне місце в ньому.
Бажаємо вам здійснення мрій та планів!  Будьте щасливі!
Дякуємо педагогам та батькам  за турботу та навчання дітей. Дякуємо за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.
Бажаємо всім Перемоги та Миру!

З повагою заступник сільського голови Олександр Пивовар та виконавчі органи Талалаївської сільської ради .