3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Міжнародний день людей з інвалідністю– Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня. Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Референдум про незалежність України.

1 грудня 1991 року в Україні був проведений референдум на підтвердження Акту про державну Незалежність, що його ухвалила Верховна Рада 24 серпня того ж року. На референдумі понад 90 відсотків сказали «так» незалежній державі. «Акт про державну незалежність України» був схвалений по всій країні вцілому і у кожній з 25 областей, Кримській АРСР і містах Київ та Севастополь зокрема. Уже наступного дня, 2 грудня, незалежність України визнали Польща і Канада, 4 грудня – Литва і Латвія. 5 грудня 1991 року ВР затвердила результати референдуму і прийняла звернення «До парламентів і народів світу», яким заявила, що «договір 1922 року про утворення Союзу РСР Україна вважає стосовно себе недійсним і недіючим» і готова «встановити з іншими державами дипломатичні відносини».

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 29 листопада,  сільський голова Людмила Андрусенко провела апаратну нараду за участі секретаря ради, керуючого справами, старост та керівників структурних підрозділів громади.    В ході засідання підбито підсумки діяльності за минулий тиждень. Людмила Андрусенко погодила стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб, висловила деякі зауваження до роботи та надала ряд доручень на наступний тиждень. Були обговорені актуальні питання життя громади, які стосуються медицини, економіки, освіти, культури, фінансової та інших сфер. Особливу увагу Людмила Михайлівна приділила питанню формування бюджету громади на наступний рік.