Відкриття пам'ятного знака в с. Талалаївка

Дата: 26.05.2021 23:53

Сьогодні, 26 квітня, на Алеї Слави с.Талалаївки, із дотриманням усіх карантинних вимог, відбулося відкриття пам’ятного знаку, присвяченого учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, в пам'ять про їхній неоціненний подвиг та мужність.

Участь в урочистостях та покладання квітів до пам’ятника взяли сільський голова Людмила Андрусенко, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, керівники структурних підрозділів сільської ради, старости сіл громади, учні та вчителі школи, жителі села.

На завершення настоятель Свято-Параскеївської церкви  отець Олексій відслужив заупокійну літію за померлими ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній станції, освятив пам?ятний знак, побажав міцного здоров?я всім присутнім ліквідаторам.