Вітання з Днем рятівника!

Дата: 17.09.2021 08:56

Шановні рятувальники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

У житті Ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

Ви завжди там, де небезпечно. Ризикуючи власним здоров’ям та життям, Ви захищаєте наших громадян у різних надзвичайних ситуаціях.

Суспільство високо цінує Вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до складних випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та здоров’я людей.

Кожен Ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил і успіхів у Вашій нелегкій службі та якомога менше тривожних викликів!

Людмила АНДРУСЕНКО, сільський голова.