ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 08.12.2021 11:37

Теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося 7 грудня у Будинку культури с.Талалаївки, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Ця подія зібрала в одну родину працівників сільської ради, членів виконавчого комітету, депутатів, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування громади.

З сердечними вітаннями, побажаннями міцного здоров’я, нових здобутків, енергії, наполегливості, непохитної віри в свою велику мету, до працівників місцевого самоврядування звернулася голова Талалаївської сільської ради Людмила Андрусенко. Вона привітала всіх присутніх зі святом та відзначила представників органів місцевого самоврядування грамотами за сумлінну працю, професійне виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня місцевого сомоврядування.

Вітальна святкова програма продовжилася чудовими художніми номерами, яку подарували творчі колективи Будинку культури.

Ніна Хребто