ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 09.12.2021 10:41

Талалаївська сільська  рада  щиро вітає з Днем народження старшого інспектора відділу бухгалтерського обліку та звітності Литвиненко Валентину!

Шановна Валентино Андріївно!

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!