Запрацювали пункти обігріву для населення

Дата: 16.12.2021 16:12

З настанням прогнозованого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розпочали свою роботу пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Так, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 227 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням - 4 тис. 200 стаціонарних пунктів, а ДСНС - 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів.

Зокрема, стаціонарний пункт обігріву на території Талалаївської громади облаштований в амбулаторії загальної практики сімейного лікаря за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Талалаївка, вул. Шкільна, 22.