Супервізія

Дата: 18.12.2021 18:40

16 грудня 2021 рокуна базі Безуглівського закладу загальної середньої освіти відбувсязахід із професійної підтримки вчителів 1-4 класів закладів освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області(супервізія), який провів Віктор Володимирович Бурнос, завідувач відділу дошкільної та початкової освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Віктор Володимирович глибоко та змістовно висвітлив основні питання, що стосуються функціонування Нової української школи в сучасних умовах, та зупинився на головних проблемах, які виникають нині в освітньому процесі. Учасники активно обговорювали шляхи вирішення труднощів, з якими зіткнулися у своїй роботі,та із задоволенням ділилися досвідом. Супервізор надав вичерпні відповіді на проблемні питання та мотивував молодих спеціалістів до подальшої активної роботи та співпраці.

Зустріч залишила позитивні емоції та враження для учасників та організаторів заходу.

Відділ освіти Талалаївської сільської ради