30 серпня 2022 року спеціалісти відділу освіти на чолі з начальником Оксаною Ляшенко провели серпневу нараду «Організація освітнього процесу в умовах сьогодення» з керівниками та заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Талалаївської сільської ради.

З вітальним словом виступила сільський голова Людмила Андрусенко, вручивши аптечки керівникам закладів загальної середньої освіти, якими забезпечив Народний депутат України Валерій Зуб з метою допомогти оснащити шкільні укриття речами першої необхідності.

На нараді обговорювалися актуальні питання щодо підготовки закладів освіти до нового 2022–2023 навчального року, організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2022–2023 навчальному році в умовах воєнного стану, особливостей викладання у 5-х класах Нової української школи, організації виховного процесу тощо.