Прийміть найщиріші вітання з нагоди трьох свят, які ми відзначаємо, щороку 14 жовтня, – Днем Українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників і захисниць України.

Сьогодні з глибокою повагою ми вшановуємо тих особистостей, які у кращих традиціях нашого славного козацтва стоять на захисті Української державності, оберігаючи цілісність та незалежність нашої країни від ворожих зазіхань. Щирі слова вдячності та шани адресуймо сьогодні захисникам за самовіддане та жертовне служіння Україні, її народу. З сумом та жалобою згадаймо тим, хто віддав життя за нашу державу.

Нехай Пресвята Богородиця додасть нам віри у перемогу, охоронить наші родини від лиха й печалі, підтримає та надихає наших оборонців, захистить їх від ворожих куль.

Кожному і кожній, хто захищає Україну — вічна слава і пошана! Ви робите справжній подвиг тому, що ваші серця хоробрі, а душі незламні. Дякуємо за вашу сміливість, бажаємо міцних сил та мужності. Слава Україні!