Традиційно у першу неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – День працівника соціальної сфери.

У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта та щирість. У наш непростий час ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні тим, хто найбільше цього потребує.

Сьогодні на ваші плечі лягла непроста відповідальність про одиноких людей похилого віку, переселенців, які потребують захисту, людей, які постраждали в нашій громаді від воєнних дій "рашистів". Кожен з них потребує особливої уваги та підтримки, розуміння.

Дорогі наші соціальні працівники, вітаю Вас з Вашим професійним святом!!!

Ви наші справжні світлі янголи добра, віри та надії!

Бажаю кожному, щоб множились добрі вчинки, здійснювались найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносило добру славу!

З повагою Людмила Андрусенко, Талалаївський сільський голова.