Протягом жовтня-листопада 2021 року здобувачі освіти Безуглівського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області під керівництвом вчителя історії Світлани Лабузько активно працювали над зібранням матеріалів на конкурс шкільних проєктів для вчителів історії та суспільних дисциплін «Повсякденне життя в СРСР у період 1980–1991 роках», організаторами якого є Чеська громадська організація Асоціація з міжнародних питань, Український інститут національної памяті та Українська асоціація усної історії. Участь у конкурсі шкільних проєктів учасники взяли вперше. Робота Самосват Марії та Пилипенко Анни увійшла в десятку переможців. Винагородою за перемогу стали подарунки: ученицям – планшети LENOVO, а вчительці, під керівництвом якої виконувалась проєктна робота, – музична колонка. Це гарний мотиваційний стимул плідно працювати над подальшими дослідженнями!