ВІТАННЯ!

Шановні працівники суду! Ваша діяльність відіграє важливу роль у затвердженні принципу верховенства права і справедливості. Саме від вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя вам і вашим родинам. Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості і справедливості в нашому суспільстві. Людмила Андрусенко.

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Талалаївська сільська  рада  щиро вітає з Днем народження старшого інспектора відділу бухгалтерського обліку та звітності Литвиненко Валентину!

ОГОЛОШЕННЯ!

Графік вивезення сміття на грудень 2021 р.: