ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження Вадима Явона, депутата Талалаївської сільської ради.  Шановний Вадиме Володимировичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

В Україні дозволили бустерну дозу COVID-вакцини для людей віком 60+

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Літні люди зможуть отримати бустерну дозу щонайменше за 6 місяців після другого щеплення. Про це повідомляє міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у Facebook. "Отримати бустерну дозу люди віком 60+ можуть через 6 місяців з дати другого щеплення від COVID-19, оптимально в період від 6 до 9 місяців", – написав він. Відповідний наказ Ляшко підписав за рекомендацією Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики.  Перевагу у бустерній вакцинації надаватимуть мРНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty/Pfizer, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина до цього.

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження Лесю Салівон, головного спеціаліста фінансового відділу Талалаївської сільської ради. Шановна Леся Миколаївна! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях. Нехай збудеться все те, про що Ви мрієте, нехай надія, віра і любов завжди крокують поруч по життю. Всіх благ Вам, мирного неба над головою, достатку і благополуччя. Сонячної Вам сімейної погоди, удачі у всіх починаннях. З повагою колектив сільської ради.