19 січня на базі Талалаївського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відбувся постерний захист і наукова конференція та підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2021/2022 навчальному році. Учасники, наукові керівники та члени журі працювали в трьох секціях: «Історичне краєзнавство», «Соціологія», «Психологія».

У секції «Історичне краєзнавство» була представлена робота здобувача освіти 9 класу Безуглівського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Оганяна Армаїса Татульовича (науковий керівник – учитель історії Лабузько С. М) та здобувача освіти 8 класу Кропивнянської гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Градобика Олега Олеговича (науковий керівник – учитель історії Помазан М. Б.); у секції «Соціологія» – робота здобувача освіти 11 класу Безуглівського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Кулинка Діми Вадимовича (науковий керівник – практичний психолог Безуглівського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Лабузько В. Г); секцію «Психологія» представляла здобувачка освіти 9 класу Талалаївського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Бугно Анастасія Станіславівна (наукові керівники – практичний психолог Талалаївського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Здоровець Т. Г. та директор, керівник гуртка «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція» Талалаївського закладу загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Процько І. С.).

Вітаємо наших юних дослідників та їх наукових керівників із перемогою і бажаємо подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі.